Flotte leiligheter i La Florida, med 2 eller 3 soverom
Amanecer VI er et privat boligområde i lyse, moderne designleiligheter med 2 og 3 soverom, i Orihuela Costa.
Utviklingen tilbyr dessuten romslige grønne områder og svømmebasseng. I tillegg er det en underjordisk parkering og bod.
Amanecer VI gir deg en leilighet i Spania som har romslige fellesarealer, terrasser og super lysinngang i leilighetene.
Med et moderne design og et god kvalitet, er denne leiligheten et utmerket alternativ for de som søker ro uten å gi opp å ha alle tjenestene og samtidig ha stranden innen rekkevidde.
Plasseringen er sannsynligvis et av de beste boligområdene i Orihuela Costa, da det har et bredt spekter av fasiliteter, inkludert et stort utvalg av supermarkeder, restauranter og shoppingområder, som for eksempel Zenia Boulevard kjøpesenter. Den har en golfbane av internasjonal prestisje, og en privilegert enklave mindre enn 4 km. fra strendene i La Zenia, Cala Cerrada og Cala Capitan.
Lokalområdet tilbyr beboere en overflod av fasiliteter som den berømte Villamartin golfbanen, sammen med mange andre prestisjetunge baner bare en kort kjøretur unna. Det har også en rekke kjøpesentre og ligger nær det nye kjøpesenteret, La Zenia Boulevard. Med torget i Villamartin hvor vi har et bredt utvalg av restauranter for deg å prøve og nyte måltidet i overdådige omgivelser – alt dette bare kort avstand fra de beste strendene og marinaene langs Orihuela Costa. Bare 20 minutter fra Murcia flyplass og 40 minutter til Alicante flyplass.
Tittel | Eiendomstype | Pris | Senger | bad | Eiendomsstørrelse | Tilgjengelighetsdato |
Andre etasje | Leilighet – terrasse 16,77m2 | 190,000€ | 2 | 2 | 71 m2 | |
Første etasje | Leilighet – terrasse 37,42m2 | 219,000€ | 2 | 2 | 71 m2 | |
Første etasje | Leilighet – terrasse 21,73m2 | 229,000€ | 2 | 2 | 74 m2 | |
Første etasje | Leilighet – terrasse 16,51m2 | 189,000€ | 2 | 2 | 74 m2 | |
Andre etasje | Leilighet – terrasse 16,77m2 | 189,000€ | 2 | 2 | 74 m2 | |
Tredje etasje | Leilighet – terrasse 16,74m2 | 195,000€ | 2 | 2 | 74 m2 |
Beskrivelse
- Referanse: El Amanecer VI
- Kompleksets navn: El Amanecer VI
- Pris: €189.000
- Priser opp til: €229.000
- Soverom: 2
- Bad: 2
- Areal m²: 71.26
- Bolig Type: Leilighet
- Boligen Plassering: Valgbart
- Boligens stil er: Moderne
- Terrasse: Ja
- Terrasse m²: 16.77
- Basseng: Felles
- Handicappvennlig?: Heis, Tilrettelagt
- Parkering: Underjordisk
- Byggeår: 2019/20
- Uteområdet har: Hage & basseng
- Sikkerhet: Inngjerdet område
- Boligens varme & klima: Klargjort for Aircondition
- I tillegg: Klargjort for TV, Klargjort for bredbånd
Beliggenhet
- Område: Costa Blanca - SØR
- Nærmeste by: La Florida
- Addresse: Paraje los Almendros, 69, 03189 Orihuela, Alicante, Spania
- Utsikt mot: Fellesområde, Bassengområde, Privat hage
- Nær: Skole, Restauranter, Sentrum, Buss
- Gangavstand til: Butikker, Restauranter, Skole
- Avstand Flyplass (km): 51
- Avstand Strand (km): 4
- Avstand Golfbane (km): 2.50
- Avstand Restaurant (M): 550
- Avstand Matbutikker (M): 500
- Kjøpsprosedyre: https://www.sydenleiligheter.no/kjopsprosedyre
- Områdene våre: https://www.sydenleiligheter.no/vare-omrader